Rozpis

4 porci
1střední hlava celeru
 Dvě jablka
1citron
2velké hrsti salátu
1polévková lžíce hořčice
3lžíce olivového oleje
2lžíce vody
½lžíce hnědého cukru
2hrsti vlašských ořechů
 sůl
70 dkg filet z lososa
10 dkg parmazánu
2hrsti strouhanky
4stroužky česneku
1velký svazek petržele
1hrst čerstvé bazalky
5 dkg máslo
 Sůl, pepř, olivový olej

Podobné recepty

Pečený losos v bylinkové krustě s celerovým salátem

 • peceny_losos_v_bylinkove_kruste_s_celerovym_salatem

70 dekagramový filet z lososa osolíme a opepříme. Z dvou hrstí strouhanky, 10 dkg strouhaného parmezánu, prolisovaného česneku, jednoho svazku petrželky, hrsti bazalky a 5 dkg másla vytvoříme směs, kterou navrstvíme na rybu. Tenkým pramínkem olivového oleje rybu zakápneme. Pečeme 15 minut v troubě rozehřáté na 170 stupňů. 

Na celerový salát smícháme jeden středně velký celer nakrájený na tenké proužky, dvě na plátky nakrájená jablka a velkou hrst míchaných salátových listů. Zakápneme šťávou z jednoho citronu. Z jedné lžíce hořčice, dvou lžic vody a půl lžíce cukru smícháme zálivku. Na pánvi opražíme dvě hrsti ořechů. Až trochu vychladnou, nasypeme je k salátu, promícháme a pokapeme zálivkou. Osolíme a podáváme s lososem.


 • Bubbi

  2016. 05. 17., 13:40:41

  nothing about underlying theology. Considering theology, Chnitsiarity is a religion with real substance and Islam is an insane sect. Not religion, sect.It is wrong to assume that it can reform. Well, maybe it can, but Koran can not. So all reform can only be temporal, as Koran will always serve as weight that will bend things into its 7th century position of balance. Without oil that is Afghanistan, with oil that is Saudi Arabia. What is not there is getting there. http://avnwgu.com [url=http://ldsjll.com]ldsjll[/url] [link=http://szuqtcure.com]szuqtcure[/link]

 • Laicee

  2016. 05. 15., 13:35:08

  Supisrring to think of something like that

ostavite komentar