Naše novinky

Nechceš zmeškat své oblíbené programy?

Zprávy

 • Jamieho nikdy není dost!

  Nekonečný seriál Jamieho Olivera přitahuje k obrazovkám nekonečný počet fanoušků. Šéfkuchař s řečnickou vadou pobláznil miliony lidí se svým kuchařským uměním....

  další
 • Obnovila se mobilní kuchařka TVPapriky

  Vezmi s sebou bezplatnou kuchařku TV Paprika pro mobilní zařízení, kam jen budeš chtít! Když chceš rozvinout své kuchařské dovednosti nebo hledáš nápad na...

  další
 • Nechceš zmeškat své oblíbené programy?

  Informuj se přímo o Tvých oblíbených programech, naší pomocí je určitě nezmeškáš! Co je Tvým úkolem? Zaregistruj se na našem webu a vytvářej televizní program...

  další

Nechceš zmeškat své oblíbené programy?

Informuj se přímo o Tvých oblíbených programech, naší pomocí je určitě nezmeškáš! Co je Tvým úkolem? Zaregistruj se na našem webu a vytvářej televizní program podle Tvého vkusu!

Na webu se můžeš zaregistrovat Tvým profilem na Facebooku, ale i použitím Tvé e-mailové adresy. Pak se může začít lov programů. Po prostudování televizního programu můžeš nastavit své oblíbené programy, ale můžeš nastavit pouze večerní sérii Jamie Oliver, pokud nechceš zmeškat pouze tento program.

Kliknutím na televizní program si můžeš vybrat z následujících možností :

Můžeš zařadit jeden program mezi tvé oblíbené, v tomto případě se přidá do Tvého profilu, ze kterého jedním kliknutím se dostaneš na jeho podstránku. Zde najdeš všechny termíny, kdy bude program vysílán.

Můžeš si nastavit stále programové sdělení, v tomto případě Ti bude zasláno e-mailem oznámení čtvrt hodinu před začátkem programu, aby si ho nezmeškal.

Ale pokud nechceš stále dostávat naše e-maily a jen úterní večerní program Tě zajímá, i to si můžeš snadno nastavit.

Pokud klikneš na malou ikonu obálky, nastavíme i do Tvého kalendáře, aby se Ti daný program znázornil.

Pokud chceš, můžeš zcela přizpůsobit televizní program k Tvému vkusu. Po výběru Tvých oblíbených jedním kliknutím můžeš nastavit, aby se v programové nabídce objevily jen ty položky, které Tě zajímají.